Tovább a tartalomhoz...

2016

okt. 1. III. Riczu Imre Emlékverseny 12.
szep. 25. Škoda MTB Singletrack Maraton 2.
szep. 17. Kanizsa Eliminatour XCO C2 4.
aug. 31. Mátra Maraton – Magyar Bajnokság Elit 2.
aug. 14. UCI 2.2 Székely Körverseny 3 nap 4 szakasz 41.
aug. 6. Bükk Maraton hosszútáv 2.
jul. 26. Crater XCO UCI C2 Cup 5.
jul. 17. Csömör XCO Magyar Bajnokság Elit 3.
jul. 04. Duna Maraton hosszútáv 1.
jun. 26. Országuti mezőny OB. Bonyhád 6.
jun. 18. Országuti Hegyi bajnokság Kékes Elit 1.
jun. 08. Crosskovácsi Maraton hosszútáv 1.
máj. 27. 42.Gemenc Nagydíj 3 nap 4 szakasz 24.
máj. 18. Fox Felsőtárkány XCO UCI C2 Magyar Kupa 10.
máj. 09. Vértes XCO Magyar Kupa 3.
ápr. 23. Pilis Kupa XCO UCI C1 Cup 11.
ápr. 14. Belgrad XCO Szerb kupa C2 5.
márc. 14. Salcano MTB Cup Novi Sad S2 16.
márc. 5. Salcano MTB Cup Novi Sad S1 23.
márc. 20. Tihany Kupa Elite2 1.
jan. 10. Cyclo-Cross Magyar Bajnokság, Kőbánya 2.

2015

jan. 05. SuperCross VII. Etyek Cross 4. hely
jan. 05. SuperCross Összetett 2. hely
jan. 11. Magyar Nemzet CycloCross Bajnokság Gyula 2. hely
febr. 02. BringaPark Kupa I. (Kőbányai Sportliget) 2. hely
ápr. 12. XCO Premantura Rocky Trail C1 24.hely
ápr. 20. Salgótarján Kupa XCO Magyar Kupa – UCI C2  10. hely
ápr. 27. Vodice Cup C2 6. hely
máj. 08. Vértes XCO Magyar Kupa 2.hely
máj. 14. 3. Magyar Kupán Felsőtárkány C 2  7. hely
máj. 31. Szilvásvárad Maraton XCM magyar bajnokság 1.hely
jún. 14. Napo Cup XCO UCI Class II. 1. Hely
jún. 21. Csömör XCO C1 Nagydíjon 11. hely
júl. 5. Duna Maraton 2. hely
júl. 12. Szerb Salcano MTB Cup 4.hely
júl. 20. XCO Magyar Bajnokság Sopron 7. hely

2014

jan. 01. Jótékonysági BÚÉK Kupa a Nóé Állatotthonért 1. hely
jan. 05. SuperCross VII. Etyek Cross 4. hely (defekt)
jan. 05. SuperCross Összetett 2. hely
jan. 11. Magyar Nemzet CycloCross Bajnokság Békéscsaba (Póstelek) 4. hely
febr. 02. BringaPark Kupa I. (Kőbányai Sportliget) 2. hely
febr. 09. BringaPark Kupa II. (Kőbányai Sportliget) 1. hely
febr. 16. BringaPark Kupa III. (Kőbányai Sportliget) 2. hely
febr. 16. BringaPark Kupa Összetett 1. hely
máj. 18. Velence MTB Maraton 1. hely
máj. 25. Szilvásvárad Maraton 1. hely
máj. 31. Nyugat Maraton I. futam Eplény 1. hely
jún. 15. Crosskovácsi Maraton 1. hely
jún. 22. Merida Tour de Zalakaros 2. hely
júl. 01. kényszer pihi: csúkló törés
aug. 31. Mátra Maraton Maraton Magyar Bajnokság 2. hely.
szept. 28. Shimano MTB 24 órás csapatverseny velence 1. hely
okt.12. Nyugat Maraton III. futam Balatonfüzfő 1. hely

2013

jan. 01. Jótékonysági BÚÉK Kupa a Nóé Állatotthonért 1. hely
jan. 12. Magyar Nemzet CycloCross Bajnokság Békéscsaba (Póstelek) 1. hely
jan. 27. SuperCross VII. Budapest Cross 1. hely
ápr. 14. Ebike Kupa XCO MK.1. Balassagyarmat 1.hely
ápr. 21. Tiliment Maraton Olaszország 15.hely
ápr. 28. Bukki Maraton Kolozsvár 1.hely
máj. 01. Buda Maraton 1.hely.
máj. 11. Vértes Maraton 1.hely
máj. 12. Velence Maraton 2.hely
máj. 18. Kelly’s Bakonyerdő Maraton 2.hely
máj. 26. Szilvásvárad Maraton 2.hely
jún. 15. Crosskovácsi Maraton 4.hely
jún. 23. Merida tour de Zalakaros 5.hely
jún. 07. Duna Maraton 4.hely
aug. 04. Bükk Maraton 3.hely
aug. 31. McDonald’s Bringamánia Fesztivál XCC 2. hely
szept. 1. McDonald’s Bringamánia Fesztivál Mátra Maraton 4. hely
szept. 2. Top Maraton összetett 1. hely
szept. 15. Hármas Csapat OB. 4. hely
okt. 12. Nyugat Maraton Kupa 3. futam 1. hely
okt. 20. CX SuperCross I. futam Kazincbarcika 3. hely
okt. 27. CX Szlovák Kupa 6. futam 10. hely
nov. 03. CX SuperCross II. futam Ózd 3. hely

2012

jan. 08. SuperCross IV. Kiskun Cross, 1. hely
már. 25. Kamptal Classic Trophy, Langenlois. 27. hely
ápr. 01. Salcano MTB Kupa, Újvidék, 3. hely
ápr. 08. Maros Bike Kupa, Kolozsvár, 6. hely
máj. 01. Buda Maraton 1.hely
máj. 12. Bukarest Maraton Prima Evadare 3.hely
máj. 27. Szilvásvárad Maraton 2.hely
jún. 03. Bringamania Nagydíj Veszprém XCO 3.hely
jún. 17. Crosskovácsi Maraton 2.hely
jún. 24. Eliminatour Vác 3. hely
jún. 01. Duna Maraton 3. hely (defekt)
jún. 08. Turul kupa 1. hely
júl. 22. XCO OB. Kulcscsonttörés
szep. 02. Mátra Maraton 2. hely
szep. 23. VI. Életfa – X2S terepfesztivál MTB Maraton 1.hely
nov. 18. SuperCross III. LOcarGo kupa 1. hely
nov. 25. SuperCross IV. Karancs Kupa 4. hely (defekt)
dec. 02. Ternitz Grand Prix UCI C2 Ausztri. 10. hely
dec. 09. SuperCross V. Palóc Cross 1. hely
dec. 23. Karácsony Kupa (OB. teszt verseny) 1. hely
dec. 30. SuperCross VI. Kiskun Cross 2. hely

2011

jan. 09. Mosonmagyaróvár, Cycle Cross Magyarbajnokság, 1. hely
már. 04. Izrael Cup Class 2, 5. hely
már. 05. Izrael Cup Class 1, 14. hely
ápr. 16. Maros Bike XCO Cup – Cluj-Napoca  C2, 2. hely
ápr. 17. Ebike Kupa, 1. hely
máj. 01. Buda Maraton, 1. hely
máj. 08. Polonezkoy-Adampol Mtb Cup TUR C1, 4. hely
jún. 05. Raid VTT Jura – Macornay / Lons le Saunier FRA S2, 5. hely
jún. 18. Crosskovácsi Maraton, 1. hely
jún. 26. Specialized Enduro Ravne SLO C1,  7. hely
júl. 03. Duna Maraton XCM OB , 1. hely
júl. 17. XCO OB Zalaegerszeg, 2. hely
aug. 07. Európa Bajnokság Dohnany. 42. hely
aug. 14. Világ Kupa Nove Mesto Na Morave. 76. hely
aug. 28. Mátra Maraton Sástó, 1. hely
szep. 11. Manisa MTB Cup C1, Manisa. 13. hely
szep. 18. MTB Nagydíj C2  Veszprém, 5. hely
okt. 02. Országúti Hegyi Bajnokság  Parád-Kékestető, 2. hely
okt. 09. Vértes Maraton Várgesztes Villapark, 1. hely
okt. 23. Malajzia , Langkawi, 6. hely
nov. 06. SuperCross I. Salgótarján, 4. hely
nov. 20. SuperCross II. Ózd, 1. hely
dec. 04. SuperCross III. Balassagyarmat, 1. hely
dec. 18. Cyclocross Országos Bajnokság ’12. 1. hely

2010

jan. 10. Mosonmagyaróvár, CX Magyarbajnokság, 1. hely
jan. 31. Tabor CZE CX Világbajnokság. 54. hely
ápr. 18. Ebike Kupa XCO C2, 6. hely
ápr. 25. Maros Bike XCO Cup – Romania Grand Prix MTB XCO, 3. hely
máj. 22. Underworld Kupa XCO, 1. hely
jún. 06. Merida-CST XCO C1, 9. hely
jún. 13. BalatonBikeFest XCO C2, 1. hely
jún. 27. Gp Ravne Na Koroškem C2, 6. hely
júl. 04. Duna Maraton XCM,1. hely
júl. 18. XCO National Championship, 2. hely
júl. 25. Vuelta Magyar Kupa XCO, 1. hely
aug. 01. Bükk Maraton XCM, 1. hely
aug. 14. Hotel Yacht Club Kupa XCO C2, 2. hely
aug. 29. XCM National Championship Mátra Maraton, 2. hely
szep. 04. Mátra kör országuti, 4. hely
szep. 19. Manisa Cup, TUR C1, 2.,hely
szep. 26. Koaceli Cup, TUR C2, 2. hely
okt. 02. “Előzd meg a fogaskerekűt” országút, 2. hely
okt. 09. Országúti Hegyi Magyar Bajnokság, 1. hely

2009

jan. 01. Hármashatárhegy, BUÉK Kupa, 1. hely
jan. 06. Mosomagyarovár, CX OB., 5. hely
ápr. 05. Eisenberg Austria kupa C2 XCO, 9. hely
ápr. 20. Pilis Kupa MK. C2 XCO, 8. hely
máj. 01. Buda Maraton, 1. hely
máj. 10. Dirt Park Kupa XCO MK., 1. hely
máj. 31. Szilvásvárad Maraton 117km, 4. hely
jún. 28. Balatonfüred, BalatonBikeFest Balaton Maraton, 8. hely
júl. 19. Salgótarján XCO Magyarbajnokság, 1. hely
aug. 02. Bükk Maraton, 1. hely
aug. 16. Zalakaros Kupa,XCO.MK., 1. hely
aug. 30. Mátra Maraton, 1. hely
júl. 20. Pilisborosjenő, XCO.MK., 1. hely
szep. 13. 24 órás csapatváltó, 3. hely
szep. 27. “Előzd meg a fogaskereküt” hegyi, országút, 1. hely
okt. 25. EticSport Barcika Kupa CX, 2. hely
nov. 01. Bécs, Wintercup 1. CX, 5. hely
nov. 07. Bp. Porsche M5 YETI CX Kupa, 1. hely
nov. 15. Stadl-Paura CX UCI C2, 12. hely
nov. 22. Szlovák CX Kupa 5. Trnava, 7. hely
nov. 29. Bécs, Wintercup 2. CX, 3. hely
dec. 13. Bécs, Wintercup 3. szakasz CX, 2. hely
dec. 27. Békéscsaba, CX Karácsony Kupa 2009. 1. hely

2008

jan. 01. Hármashatárhegy, BUÉK Kupa, 2. hely
jan. 06. Tamási, CX OB. 2., hely
ápr. 06. Egerszeg Kupa XCO, 1. hely
ápr. 20. eBike Kupa MK. XCO, 1. hely
máj. 01. Buda Maraton, 1. hely
máj. 11. Dirt Park Kupa XCO MK., 2. hely
máj. 25. Szilvásvárad Maraton 117km, 1. hely
jún. 01. Pilis Kupa XCO Class 2, MK., 1. hely
jún. 08. Croskovácsi, Maraton Magyarbajnokság, 2. hely
júl. 15. Kisnána Class 2-es M.K., 2. hely
júl. 06. Duna Maraton, 4. hely
júl. 20. Pilisborosjenő, XCO.OB., 2. hely
júl. 27. Zalakaros Kupa,XCO.MK., 2. hely
aug. 03. Bükk Maraton 1., hely
aug. 17. Köszeg, Enduró Maraton 1., hely
aug. 31. Mátra Maraton, 1. hely
szep. 07. Tó de Gyömrő, 1. hely
szep. 14. 24 órás csapatváltó, 3. hely

2007

már. 25. Zlatolicje, Szlovénia, Class 2-es, 20. hely
ápr. 01. Langenlois, Ausztria Class 1-es, 31. hely
ápr. 29. Pilisszántó Class 1-es, M.K., 8. hely
máj. 16. Komló Class 1-es, M.K., 3. hely (legjobb magyar);
jún. 10. Brand Laaben, Ausztria Class 2-es, 11. hely
jún. 17. Kisnána Class 2-es M.K., 2. hely (legjobb magyar);
júl. 01. Dohnany, Szlovákia Class 2-es Szlovák Kupa, 4. hely
júl. 08. Zalaegerszeg, Class 2-es MK., 5. hely
júl. 22. Zalakaros, XCO.OB., 2. hely
aug. 19. Pilisborosjenő, Class 1-es Magyar Kupa, 12. hely
szep. 02. Karlovac, Horvátország, Class 2-es, 6. hely
szep. 16. Maribor, Szlovénia, Világ Kupa, 103. hely
szep. 23. Győrújbarát Maraton Magyar Kupa, 2. hely
okt. 14. Alanya, Törökország Class 1-es, 10. hely
dec. 02. Santiago, Chile Class 1-es, 7. hely
dec. 31. UCI világranglista, 101. hely (2. legjobb magyar).

2006

már. 26. Bécs, Ausztria, 1. hely
ápr. 08. Városlőd, Magellan Kupa, 1. hely
ápr. 09. Class 1-es, Langenlois, Ausztria, 21. hely
ápr. 23. Class 1-es, Pilisszántó, 4. hely
máj. 07. Class 3-as, Orfű, 3. hely
máj. 14. VK. Madrid, 108. hely
máj. 28. Szilvásvárad (félmaraton), 1. hely
jún. 04. Class 2-es, Kisnána, 5. hely
jún. 10. Magellan Csik Maraton, Csikszereda (félmaraton), 1. hely
jún. 25. Novi Sad, Szerbia Class 3-as, 1. hely
júl. 02. Dohnany, Szlovákia Class 2-es, 4. hely
júl. 16. Csillebérc, OX.OB., 2. hely
aug. 06. Eisenberg, Ausztria Class 3-as, 2. hely
aug. 13. Balatonfüred, MK., 3. hely
szep. 03. Ankara, Törökország, Class 1-es, 1. hely
szep. 09. Gyömrő, Tó de Gyömrő, 1. hely
szep. 17. Yalova, Törökország, Class 2-es, 5. hely
szep. 24. Győrújbarát MX OB., 4. hely
nov. 15. UCI XCO Világranglista, 90. hely (legjobb magyarként).

2005

már. 20. E1-s, Zlatolicje, Szlovénia, 39. hely
már. 26. Bécs, Ausztria, 4. hely
máj. 08. E2-s Vodice, Horvátország, 3. hely
máj. 15. Pécs, OX MK.3, 3. hely
máj. 21. Csíkszereda, Románia (középtáv), 1. hely
máj. 29. Szilvásvárad, MX OB (hosszútáv), 6. hely
jún. 5. Kisnána OX MK.4, 3. hely
jún. 12. Nagykovácsi MX (középtáv), 1. hely
jún. 26. D2-s Ürgüp, Törökország 3 napos, 13. hely
júl. 17. Salgótarján OX.OB., 2. hely
júl. 31. Kluisbergen, Belgium OX EB., 56. hely
aug. 07. Csillebérc, Budapest OX MK.6., 4. hely
szep. 04. Livigno, Olaszország OX VB., 70. hely
szep. 18. Klastor nad Znievom, Szlovákia OX Kupa, 4. hely

2004

ápr. 04. E1-s, Umag, Horvátország, 5. hely
ápr. 18. E2-s, Alpok-Adria kupa 1. Vrtojba, Szlovénia,  1. hely
ápr. 25. E2-s, Pilisszántó, MK.1., 4. hely
máj. 01. Buda maraton,  1. hely
máj. 09. E1-s Kissavos kupa Larissa, Görögország,  2. hely
máj. 16. Ózd MK.2. Válogató,  5. hely
máj. 23. E2-s Gorizia, Olaszország  válogató,  6. hely
jún. 06. Kisnána válogató,  3. hely
jún. 20. Schladming, Ausztria  világkupa, 96. hely
jún. 27. D2-s Ürgüp, Törökország 3 napos, 7. hely
júl. 18. OX OB, Sopron, 2. hely
aug. 08. MX OB E2-s, Eger, 5. hely
szep. 12. OX Világbajnokság, Les Gets, Fraciaország, 71. hely
okt. 31. Bal vállficam;
dec. 29. UCI XC világranglista, 119. hely

2003

ápr. 13. Pilis Kupa, Pilisszántó, 1. hely
ápr. 27. Slovakia, Cup Szlovákia, 5. hely
máj. 10. E1, Görögország, 5. hely
máj. 11. E1, Görögország, 2. hely
máj. 24. E1, Görögország, 2. hely
jún. 01. E1, Görögország, 1. hely
jún. 14. Slovenia Cup, Szlovénia, 6. hely
jún. 15. Alpok-A, Olaszország, 6. hely
jún. 22. Crosskovácsi, Nagykovácsi, 1. hely
jún. 29. Világkupa, Kanada, 51. hely
júl. 05. Edzés, Kanada, Vállficam;
aug. 17. Cup Croatia, Horvátország, 9. hely
aug. 24. E2, Románia, 3. hely
aug. 29. D2, Törökország, 7. hely
okt. 12. E1, Törökország, 14. hely
okt. 19. Evathlon, E1, Görögország, 15. hely
nov. 02. Maraton OB, Pilisszentiván, 1. hely
nov. 08. E1, Izrael, 8. hely
nov. 15. E1, Izrael, 7. hely

2002

U23-as és abszolút Magyar Bajnok
Világkupa, Madrid, 56. hely
Világkupa, Kanada, 47. hely
Világbajnokság, Ausztria, 54. hely
E2-s, Horvátország, 4. hely
E1-s, Ausztria, 6. hely
UCI XC világranglista, 121. hely

2001

U23-as és abszolút Magyar Bajnok.

2000

U23-as Magyar Bajnok;
Jobb vállficam.

1999

U23-as és abszolút Magyar Bajnok.

1998

Világbajnokság, Kanada, 38. hely U23-ban
U23-as és abszolút Magyar Bajnok
Magyar Kupa összetett 1. hely U23-ban

1997

Magyar Kupa összetett, 1. hely juniorban;
Világkupa, Budapest, 4. hely juniorban;
Junior Magyar Bajnok;
Világbajnokság, Svájc, 19. hely juniorban;
Európa Bajnokság, Dánia, 15. hely
Európa Kupa összetett, 8. hely juniorban.

1996

Junior Magyar Bajnok;
Európa Bajnokság, Olaszország, 23. hely juniorban.

1995

Serdülő Magyar Bajnok.